PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

MATERIAŁY Z SERII BOŻY BARANEK:

 1. Boży Baranek. Pierwsza Komunia Święta. Kazania Komunijne#
  BożyBaranekPierwszaKomuniaŚwiętaKazaniaKomunijne
 2. Boży Baranek. Pierwsza Komunia Święta. Materiały dla katechetów i duszpasterzy
  #Boży BaranekPierwsza Komunia ŚwiętaMateriały dla katechetów i duszpasterzy
 3. Boży Baranek. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
  #Boży BaranekPamiątkaPierwszejKomunii Świętej

Szczegółowy opis wszystkich publikacji znajduje się poniżej:

 

Boży Baranek. Pierwsza Komunia Święta. Kazania Komunijne
Kazania te są opracowane z zachowaniem struktury katechezy integralnej, a więc składają się z: wyjścia egzystencjalnego, później refleksji teologicznej i na zakończenie z bloku poświęconego kształtowaniu postaw. Do każdej części są przygotowane na płycie CD materiały multimedialne, obrazy, rysunki, zdjęcia, piktogramy, filmiki, słuchowiska itp. Tak naprawdę są to po prosu gotowe katechezy eucharystyczne. Jest ich aż 33!

Materiały można zakupić w Wydawnictwie Archidiecezjalnym Regina Poloniae (internetowo również) lub w sklepie w kurii.
»FORMULARZ ZAMÓWIENIA«


Boży Baranek. Pierwsza Komunia Święta. Materiały dla katechetów i duszpasterzy„Boży Baranek. Pierwsza Komunia święta” to kolejna propozycja z serii Boży Baranek . Są to materiały stanowiące praktyczną pomoc dla duszpasterzy i katechetów , którzy przygotowują dzieci do pierwszej Komunii świętej. W skład pakietu wchodzi książka oraz płyta CD.

 


Książka jest podzielona na 4 części. W 1. części znajdują się celebracje i kazania związane z nabożeństwami w ciągu roku i wręczeniem modlitewnika, różańca, świec, krzyży oraz Triduum ku czci św. Stanisława Kostki. 2. część zawiera scenariusz uroczystości I Komunii św. w 6 WERSJACH. Część 3. zawiera „nabożeństwa w białym tygodniu”. W 4. części umieszczono, również w 6 WERSJACH, scenariusz rocznicy pierwszej Komunii św.
Pyta CD zawiera materiały do celebracji i kazań. Są tutaj gotowe do wydruku teksty modlitwy wiernych, czytań, komentarzy, wprowadzenia do liturgii, rozważań i modlitw. Na płycie są również pomoce multimedialne i prezentacje do kazań w wersji aktywnej. Płyta jest kompatybilna z książką, wszystkie materiały są ujęte w 4 częściach.

Materiały można zakupić w Wydawnictwie Archidiecezjalnym Regina Poloniae (internetowo również) lub w sklepie w kurii.
»FORMULARZ ZAMÓWIENIA«


Boży Baranek. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Książeczka ,,Boży Baranek” to propozycja dla duszpasterzy i katechetów, która stanowi nie tylko cenną pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci, ale również przydatną pomoc katechetyczną i duszpasterską. Książeczka zawiera:

 • teksty 43 modlitw
 • 7 litanii
 • teksty 159 pieśni podzielonych tematycznie (adwentowe, kolędy, wielkopostne, wielkanocne, eucharystyczne, do Matki Bożej, okolicznościowe, piosenki religijne)
 • 6 nabożeństw
 • dokładny opis Liturgii Eucharystii oraz spowiedzi wraz z komentarzami
 • tabelę I piątków miesiąca

Książeczka jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych (biała, bordowa, granatowa). Cena książeczki wynosi 11,00 zł. Zakupując jednorazowo większą ilość książeczek można uzyskać rabat. Przy zakupie powyżej 100 sztuk 10,00 zł.  Książeczkę można zakupić w Wydawnictwie Archidiecezjalnym Regina Poloniae lub w Sklepiku Kurialnym.

Materiały można zakupić w Wydawnictwie Archidiecezjalnym Regina Poloniae (internetowo również) lub w sklepie w kurii.
»FORMULARZ ZAMÓWIENIA«